Lavabo tıkanıklığı açma ; LAVABO tıkanıklığı açma örgü tıkanıklık işlemlerine göre  Daha zahmetli ve uzun bir süreçtir LAVABO tıkanıklıkları sadece kendi ailemize etkilemekle kalmaz kötü kokusuyla çevremizdeki evleri alt ve üst katımızda ki daireleri, Taşan sular ile alt katımızda ki daireleri sürekli rahatsız etme  ihtimali bulunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklığı açmaLAVABOLARA atılan tuvalet kağıtları ,tuvaletteyken cebimizden düşen katı cisimler hijyenik pedler, gibi yabancı maddeler tuvalet Derimizin tıkanmasına neden olmaktadır .  lavabo  tıkanıklıkları toplu yaşam alanlarını olumsuz etkilemektedir , tıkanan lavabolar taşması ile alt katımızda ki daireleri pis su akmasına, çevremizdeki daireleri kötü kokular yayılmasına,  Sağlığımıza zararlı çeşitli bakterilerin üremesine neden olabilir, Lavabo tıkanıklığı açma Profesyonel yardım alınmadan bir pompa yardımıyla tuvalet giderlerinizi açmaya çalışırsanız , Tuvalet giderlerindeki katı cismin daha ileri bir noktaya giderek apartmanın tesisatı komple tıkanmasına neden olabilir bu da size daha büyük maliyetler çıkmasına neden olur. Lavabo tıkanıklığı açma Bu nedenle Özellikle tuvalet tıkanıklıklarını açılmasında uzman yardımı almanızı öneririz.  firmamız Samsun’da 10 yıldan uzun süredir tıkalı tuvalet giderlerini açmaktadır. tıkalı olan bölgeyi kameralı cihazlarımızla tespit ederek, tıkanıklığın giderilmesi için gerekli ekipmanları tedarik edip çıkalım bölgenin açılmasını sağlamaktayız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo  giderlerini açma konusunda firmamızın uzman kadrosu evinize geldiğinde kralı olan giderdeki cisimleri yeni nesil kameralı cihazlarla tespit ederek,   tıkalı olan bölgeye yüksek miktarda basınçlı su göndermektedir. bu basınçlı su giderdeki yabancı cisimlerin hızlı bir şekilde kanalizasyona akmasını sağlamaktadır. Bu işlem başarılı olmaz ise ikinci seçenek olarak giderlerdeki yabancı isimlerin parçalanmasını sağlayan kimyasallar kullanarak katı cisimlerin parçalanmasını sağlıyoruz. daha sonra yeniden yüksek basınçlı su vererek parçalanan cisimlerin kolayca liderlerden ayrılmasını kanalizasyon ulaşmasını sağlıyoruz.

Join Now

_
Plugin "Contact Form 7" not installed or activated