Pimaş tıkanıklığı açma pimaşın tıkandı, Pimaş açma sorunları hakkında müşterilerimizden gelen yardım telefonlarını incelediğimiz den lavabo tuvalet gideri Banyo gideri gibi giderlerin kanalizasyona bağlandığı noktalardaki kalın borularda yaşanan sorunlardan kaynaklandığı görülmüştür.  asıl Pimaş bu boruları üreten firmanın adıdır, bu noktada bir bilgi kirliliği mevcuttur .

Pimaş gideri açmaPimaş borular PVC den yapılmıştır, VE tesisat yapımında kullanmaları  oldukça pratik, bu borular genişlikleri genelde kalındır. ancak Tuvaletlere atılan yabancı cisimler, banyo giderlerine takılan fac ve sabun yağları gibi dış faktörler yüzünden zamanla Tıkanabilir. 

Pimaş tıkanıklığı sorunlarında olaya kendinizin müdahale etmemenizi, konu ile alakalı profesyonel bir firmadan yardım almanızı öneririz, Çünkü bu borulara  vereceğiniz zarar tüm binanın altyapıya ulaşan bağlantılarının bozulmasına neden olabilir. profesyonel firmalar tıkanıklığı açmak için özel cihazlar, kimyasal maddeler kullanmaktadır.  Pimaş alanında uzmanlaşmış ekip son sistem cihazlarla tıkanmış Pimaş borularını açmaktadır. firmamız tarafından yapılan işlemler garanti kapsamındadır.

Pimaş borularındaki tıkanıklıklar genelde İlk başlarda anlaşılmaz, banyo giderlerinin tuvalet giderlerinin Pimaş lara kadar olan kısmına   dolmasının ardından banyonuza sular birikmeye başlar, tuvalet denizdeki pis sular geri taşmaya başlar, Bu durumla karşı karşıya geldiğinizde firmamızı 7/24 arayarak destek alabilirsiniz

Join Now

_
Plugin "Contact Form 7" not installed or activated