HAKKIMIZDA

SAMSUN GİDER AÇMA ; SAMSUN ili ve  ilçelerine sıhhi tesisat ile ilgili tüm hizmetleri vermektedir.

Biz kalite, hizmet ve müşteri memnuniyeti için kurulmuş bir firmayız. 7/24 Saat hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile son derece profesyonel hizmet sunuyor ve Sıhhi Tesisat ile ilgili tüm sorunlarınızı çözmek için uzman kadromuzla garanti veriyoruz.

Alt katınıza kadar inen su sızıntıları, rutubet kokusu ve su faturalarının artmasına sebep olan ve sebebini bilmediğiniz su kaçaklarıdır. Bu sorunlardan sizleri kurtarıyoruz. Hızlı, kolay, verimli sıhhi tesisat hizmeti, GARANTİLİ! Banyo ve mutfaklar, ev ya da iş yerinizdeki en çok ortak kullanım alanlarıdır. Zamanla eskimiş olan su boruları tıkanıklık yaratmaya, yanlış tesisat döşenmesi de su kaçaklarına neden olur. Yabancı cisimlerde diğer tıkanıklık sebeplerindendir. Uzman ekibimiz özel görüntüleme cihazları kullanarak, robot ve kameralar ile noktasal tespit yapıp, kaçağın yerini tespit ediyorlar. Sonrasında tıkanıklık açılıyor yâda tesisat döşemesi yapılıyor. Kırmadan ve dökmeden işlem tamamlanıyor.

Sizlerde kırmadan noktasal tespit yöntemi ile son teknolojik sistemleri kullanarak Su Kaçağı işi yapan kaliteli firmalarla çalışıp Su Tesisatı problemlerinize kalıcı çözümler getirin.

Join Now

_
Plugin "Contact Form 7" not installed or activated